Prezentacja dokumentu:


nazwa: Zarządzenie w sprawie: ogłoszenia I (pierwszego) przetargu pisemnego nieograniczonego na wydzierzawienie na czas okreslony 10 lat nieruchomosci składajacej się z dwóch działek położonych w Kowarach przy ul. Kamiennogórskiej, z przeznaczeniem na teren zieleni urzadzonej oraz teren komunikacji samochodowej - parking z zapleczem usługowym.
numer: 16/2011
opis:
autor: Mariola Sikora
opublikował
w systemie obiegu dokumentów:
Krzysztof Radomski
status: Obowiązujący
z dnia: (2011-01-27)
data modyfikacji
w systemie obiegu dokumentów:
(2011-01-28)
ważny do:

treść:

Pobierz - Zarządzenie w sprawie: ogłoszenia I (pierwszego) przetargu pisemnego nieograniczonego na wydzierzawienie na czas okreslony 10 lat nieruchomosci składajacej się z dwóch działek położonych w Kowarach przy ul. Kamiennogórskiej, z przeznaczeniem na teren zieleni urzadzonej oraz teren komunikacji samochodowej - parking z zapleczem usługowym. Zarządzenie w sprawie: ogłoszenia I (pierwszego) przetargu pisemnego nieograniczonego na wydzierzawienie na czas okreslony 10 lat nieruchomosci składajacej się z dwóch działek położonych w Kowarach przy ul. Kamiennogórskiej, z przeznaczeniem na teren zieleni urzadzonej oraz teren komunikacji samochodowej - parking z zapleczem usługowym.
(159 KB)

załączniki:
Pobierz dokument - Załącznik Nr 1 - ogłoszenie o I (pierwszym) przetargu pisemnym nieograniczonym na wydzierżawienie na czas określony - 10 lat nieruchomości składającej się z dwóch działek położonych w Kowarach przy ul. Kamiennogórskiej, z przeznaczeniem na teren zieleni urządzonej oraz teren komunikacji samochodowej - parking z zapleczem usługowym. Załącznik Nr 1 - ogłoszenie o I (pierwszym) przetargu pisemnym nieograniczonym na wydzierżawienie na czas określony - 10 lat nieruchomości składającej się z dwóch działek położonych w Kowarach przy ul. Kamiennogórskiej, z przeznaczeniem na teren zieleni urządzonej oraz teren komunikacji samochodowej - parking z zapleczem usługowym. nr. 16/2011/ZAL1
(203 KB)