działka numer 374/16 (obręb 0003), Czesława Miłosza w Kowarach
| Adres nieruchomości: | działka numer 374/16 (obręb 0003), Czesława Miłosza w Kowarach |
|---|---|
| Przetarg na: | zbycie niezabudowanej działki gruntu przy ul. Czesława Miłosza na działce o numerze 374/16 (obręb 0003, a. m. 6) o pow. 0,1154 ha z udziałem udziałem wynoszącym 1/5 w działce nr 374/17 (obręb 0003, a. m. 6), o pow. 0,0552 ha |
| Stan przetargu: | Rozstrzygnięte |
| Typ przetargu: | Przetarg ustny nieograniczony |
| Rodzaj nieruchomości: | Działka niezabudowana |
| Cena wywoławcza: | 133.660,00 zł |
| Data przetargu: | 17.08.2026 10:00 |
Rozstrzygnięcie:
przetarg zakończył się wynikiem pozytywnym
| Podmiot udostępniający: | Urząd Miejski w Kowarach |
|---|---|
| Wytworzył: | Paulina Wróblewska |
| Data wytworzenia: | 16.07.2026 |
| Opublikował w BIP: | Mariusz Dmochowski |
| Data opublikowania: | 16.07.2026 15:37 |
| Ostatnio zaktualizował: | Mariusz Dmochowski |
| Data ostatniej aktualizacji: | 01.09.2026 15:00 |
| Liczba wyświetleń: | 148 |
Przepraszamy, funkcjonalność tymczasowo niedostępna.