Prezentacja dokumentu:


nazwa: Zarządzenie w sprawie: wyrażenia zgody na zbycie i ogłoszenie wykazu nieruchomości stanowiących własność Gminy Kowary przeznaczonych do sprzedaży wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu.
numer: 68/2010
opis:
autor: Ewelina Młotkowska
opublikował
w systemie obiegu dokumentów:
Maciej Janas
status: Obowiązujący
z dnia: (2010-08-10)
data modyfikacji
w systemie obiegu dokumentów:
(2010-08-11)
ważny do:

treść:

Pobierz - Zarządzenie w sprawie: wyrażenia zgody na zbycie i ogłoszenie wykazu nieruchomości stanowiących własność Gminy Kowary przeznaczonych do sprzedaży wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu. Zarządzenie w sprawie: wyrażenia zgody na zbycie i ogłoszenie wykazu nieruchomości stanowiących własność Gminy Kowary przeznaczonych do sprzedaży wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu.
(168 KB)

załączniki:
Pobierz dokument - Załącznik nr 1 -Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Kowary przeznaczonych do zbycia wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu Załącznik nr 1 -Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Kowary przeznaczonych do zbycia wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu nr. 68/2010/ZAL1
(220 KB)